Francuska ruletka online

...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play

Interfejsy gry są łatwe do zrozumienia, więc będziesz mieć dobre wrażenia, nawet jeśli nie jesteś zbyt dobry na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie. Ruletka jest prezentowana w nowoczesnym środowisku z grafiką 3D XXI wieku.

Możesz grać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu, które lubisz najbardziej. Roulette online W ruletkę francuską można grać zarówno na komputerze, jak i na smartfonie lub tablecie.

Charakterystyka ruletki francuskiej

Z estetycznego punktu widzenia ta ruletka nie różni się niczym od innych. Składa się z numerowanego elementu obrotowego, kuli oraz stołu, na którym stawiane są zakłady.

W przeciwieństwie do innych kół do ruletki, gdy kulka zatrzymuje się na zero, następuje zdarzenie zwane la partage. Niewygrane zakłady na czerwony/czarny, nieparzysty/parzysty lub mały/duży przegrywają tylko połowę zakładu.

W tej modalności jest tylko jedno zero, a w amerykańskiej dwa. Za najbardziej dochodową dla gracza uważa się ruletkę francuską.

Zasady La Partage

W ruletce francuskiej jest jedna cecha, której nie znajdziesz w innych wariantach gry. Ta funkcja ma znakomitą nazwę „La Partage” i pozwala uzyskać „ubezpieczenie” od sektora „zerowego”. Okazuje się, że gdy wypadnie sektor zerowy, do kieszeni kasyna trafia tylko połowa zakładu, ale ta zasada dotyczy również zakładów o równych szansach.

Wysoki procent zwrotu francuskiej ruletki online
Średnia stopa zwrotu to 97,3%. Niektórzy programiści ustawiają RTP na 98,5% lub więcej.

Ponieważ za losowania odpowiada generator liczb losowych, a nie krupier, nie ma wątpliwości co do uczciwości gry. Najważniejsze jest, aby obstawiać zakłady w legalnych kasynach online.

Dostępne wersje bezpłatne i mobilne

Żaden lokal na lądzie nie pozwoli ci grać w Koło fortuny dla „głupków”. Konieczne jest kupowanie żetonów za prawdziwe pieniądze.

Możesz bawić się w wirtualnych klubach bez narażania swoich finansów – dzięki wersjom demo.