Strategie gry w ruletkę online w Polsce

...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play

Wciąż trwa debata na temat tego, co pomoże wygrać w ruletce – albo zestaw pewnych działań, albo dyplom profesora matematyki, albo jeszcze powinno być szczęście. Profesjonalni gracze stosują różne strategie gry w ruletkę, a przy ich pomocy zarabiają duże sumy pieniędzy. Obecnie istnieje kilka takich strategii, możesz wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie i zagrać na naszej stronie.

5 najlepszych strategii:

Kolumny i dziesiątki

Strategia ta również opiera się na metodzie Martingale, po przegranej zakłady na kolumnę lub tuzin są podwajane. Jednocześnie, jeśli postawisz zakłady na 2 kolumny lub 2 tuziny, to prawdopodobieństwo wygranej wyniesie 66,6%, a jeśli jednocześnie postawisz na 2 kolumny i 2 tuziny, to 86%. Statystyki pokazują, że zakłady na dziesiątki są częściej wybierane przez graczy klubowych online.

System Martingale

Gracz stawia zakłady tylko na czerwone lub tylko na czarne. W takim przypadku, po każdej przegranej, zakład jest podwajany do momentu wygranej. Następnie gracz stawia na inny kolor i postępuje według tej samej zasady. W przypadku „zero” stawiany jest podwójny zakład na kolor przeciwny do tego, który został wybrany na początku gry. Zaleca się zacząć od stawki 1 USD.

Metoda 5 z 6

Aby grać w ruletkę online tą metodą, musisz postawić zakłady na pięć grup po sześć. Ta strategia jest dobra, jeśli istnieje możliwość robienia dużych zakładów, ponieważ w przypadku przegranej musisz wykładniczo zwiększać stawki. Na przykład stawiamy 1$ na grupę, 5 grup dostaje 5$. W przypadku przegranej będziemy musieli postawić łącznie 25 $ na te same grupy i tak dalej.

Szczęśliwa siódemka

Nazwa tej metody odzwierciedla jej istotę: zadaniem gracza jest wygranie 7 razy z rzędu. W przypadku wygranej zwiększamy wysokość zakładu o 50% (tzn. jeśli stawiamy 100 $, jeśli wygrywamy zwiększamy zakład do 150 $), w przypadku przegranej pozostawiamy zakład bez zmian. Jeśli mamy szczęście i metoda Lucky Seven zadziałała, to po pokonaniu pokusy dalszego obstawiania zakładów w tym samym duchu, zaczynamy wszystko od nowa. W każdym przypadku znajomość zasad gry w ruletkę jest obowiązkowa.

System Biarritz (Makarow)

Tutaj wszystko jest niezwykle proste: wybierz jeden numer i obstaw go 36 razy. Co ryzykujemy? W przypadku przegranej tracimy 36 USD (przy początkowym zakładzie 1 USD), pozostajemy przy naszym, jeśli wygrana nastąpi przy 36. uruchomieniu. A dochód otrzymujemy, gdy wypadnie szczęśliwa liczba (pożądane jest, aby stało się to jak najszybciej).

Jak pokonać ruletkę w kasynie online – wnioski dotyczące strategii „wygrana-wygrana”

Tak więc można wygrać w ruletce w kasynie, ale nie należy liczyć na stałe szczęście. To nie przypadek, że gra stała się symbolem ryzyka i nieprzewidywalności. Wszystkie istniejące strategie mogą działać w teorii, ale w praktyce dają nieprzewidywalne rezultaty. Nie oznacza to, że w ogóle nie należy ich używać. Stosowanie systemów taktycznych ma swoje zalety: gracz kontroluje wydatki i nie podejmuje impulsywnych kroków.

Głównym sposobem na uniknięcie dużej straty i negatywnych emocji jest postrzeganie gry jako rozrywki, która przy odrobinie szczęścia może przynieść nagrodę pieniężną. Warto obstawiać pieniądze w ruletce w sprawdzonych kasynach online z licencją i oryginalnym oprogramowaniem. W takim przypadku użytkownik z łatwością wypłaci swoje wygrane i nie spotka się z oszustami.