Zasady gry w ruletkę online w Polsce

...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play

Ruletka tradycyjnie zajmuje pierwsze miejsce w rankingach kasyn online. Jedna z najstarszych rozrywek hazardowych ustępuje popularności jedynie automatom i grom karcianym. Przyciąga użytkowników dynamiczną rozgrywką, wysokim poziomem zwrotu, dużymi szansami na wygraną. Znając cechy zakładów, specyfikę poszczególnych wersji, gracz może liczyć na częste wypłaty nagród.

Redakcja portalu opracowała szczegółowy i przystępny przewodnik, który pozwoli Ci opanować zasady gry w ruletkę w kasynie. Artykuł szczegółowo opisuje matematykę gry, cechy jej odmian, dodatkowe warunki. Materiał zapoznaje czytelnika z różnicami między ruletką wideo a wersją naziemną. Poradnik przyda się zarówno dla stałych bywalców stołów do ruletki, jak i dla początkujących.

Różnice między zasadami dotyczącymi kasyn online i zakładów naziemnych


Grając w kasynach naziemnych 150 lat temu, osoba musiała wyglądać tak przyzwoicie, jak to tylko możliwe, tylko nieliczni mogli wejść do kasyna, a sama ruletka była uważana za bardzo elitarną grę. Dziś każdy może uruchomić wersję online na swoim komputerze, a nawet telefonie i obserwować, jak kulka krąży po kole, zatrzymując się tylko w jednym szczęśliwym slocie.

Możesz grać w kasynach online w następujący sposób:

Ważne jest, aby pamiętać, że zanim zaczniesz grać online na pieniądze, zdecydowanie powinieneś przeczytać zasady, które dotyczą konkretnego automatu. Nawet jeśli oprogramowanie nazywa się np. „amerykańskim”, nie oznacza to, że wszystkie zasady są zaczerpnięte z klasycznej gry, bardzo często pożycza się je tylko częściowo, dlatego na pewno nie będzie zbyteczne ponowne czytanie panelu informacyjnego, ponieważ z powodu takich błędów są już tysiące spalonych graczy i straconych poważne pieniądze. Warto też zacząć ćwiczyć grając w ruletkę online za darmo.

Jak działa ruletka

Konstrukcja oprawy użytej do gry składa się z ponad 300 części. Mają określony kształt i pasują do siebie, aby wykluczyć odstępstwa od praw matematycznych.

Główne części koła ruletki:

Koniec gry

Krupier rzuca piłkę i kręci kołem, gdy użytkownik postawił zakład. Aby określić wybór, przeznaczono określoną ilość czasu. Odliczanie kończy się, gdy rozlegnie się sygnał dźwiękowy timera. Ruletka online rozkręca się automatycznie, aw kasynie offline mechanizm uruchamia krupier.

Koło stopniowo zwalnia. Piłka zatrzyma się w określonym sektorze – to koniec rundy. Gracze, którzy poprawnie odgadli zwycięską liczbę i kolor, mogą otrzymać wypłatę. Krupier usuwa utracone żetony z pola gry (przechodzą do banku kasyna), zwycięskie pozostają w rękach gracza.

W rzeczywistości jedna runda nazywa się grą w ruletkę. Zakład może zakończyć się wygraną lub przegraną. Gość przechodzi następnie do następnego etapu lub odchodzi. Dla użytkownika gra kończy się, gdy nie ma już nic do umieszczenia na boisku. Aby przejść do następnego etapu, musisz kupić nowe żetony. W ten sposób gra trwa tak długo, jak długo na koncie są pieniądze.