Ruletka na żywo online w Polsce

...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play
...
Bonus 100%

up to €100

Play

Fani hazardu stracili swoją główną przyjemność, gdy uchwalono prawo zakazujące zakładów hazardowych, ale nie oznacza to, że teraz wszyscy gracze muszą odmawiać odwiedzania kasyn.

Teraz jest Internet, aw sieci uruchomiono wiele wirtualnych kasyn, w których możesz obstawiać tyle pieniędzy, ile chcesz w ruletce.

Ruletka z krupierami na żywo to najciekawszy wariant gry, w którym nie będziesz musiał wątpić w uczciwość kasyna. Dzięki transmisji wideo zobaczysz, jak prawdziwa osoba opuszcza piłkę na bęben i pojawia się losowa liczba.

Jak grać?

Zasady gry w ruletkę na żywo online są klasyczne. W każdej chwili możesz się z nimi zapoznać, ale nie ma w nich nic skomplikowanego. Krupier na żywo w specjalnie wyposażonym studiu gier kręci kołem ruletki na prawdziwym stole i ogłasza wynik. Obstawiasz swoje zakłady przy stole, tak jak inni gracze. Tradycyjnie kasyno na żywo i ruletka na żywo są dostępne przez cały czas, co tydzień przez 7 dni.


Niektóre kasyna wymagają zainstalowania dodatkowego oprogramowania w celu płynnej gry z krupierem na żywo. Inne pozwalają to zrobić bezpośrednio ze strony. Ruletka z krupierem na żywo to gra na prawdziwe pieniądze. Nie należy o tym zapominać, ponieważ euforia może przyćmić zdrowy rozsądek.


W kasynie na żywo ruletka najczęściej zaoferuje profesjonalistom i początkującym wiele ciekawych możliwości, bonusów i ofert promocyjnych. Zakłady te zawsze zachęcają do hazardu na prawdziwe pieniądze.

Najlepsze oprogramowanie

Ostatnio kasyna z krupierem na żywo stały się bardzo popularne ze względu na ciągły postęp technologiczny. Większość ludzi uważa, że ​​kasyna na żywo same oferują podobne gry. Prawda jest taka, że ​​prawie nie istnieją. Z reguły zakłady hazardowe współpracują z zewnętrznymi dostawcami, którzy są właścicielami dużych studiów, z których odbywa się transmisja na żywo. Najpopularniejszym dostawcą gier z krupierem na żywo jest bez wątpienia Evolution Gaming. Słynie z wysokiej jakości transmisji, profesjonalnych dealerów i innowacyjnych rodzajów ruletki.

Często zadawane pytania

Czy istnieje limit czasu?

Jest limit czasu. Zwykle krupier daje kilka sekund na postawienie zakładu i informuje o zamknięciu zakładów. Dla wygody na ekranie znajduje się specjalny wskaźnik. Jeśli świeci się zielone światło, zakłady są otwarte, żółte – czas zakładu dobiega końca, czerwone – zakłady zamknięte. Każda instytucja ustala własne terminy.

Czy mogę wybrać stoły z określonymi limitami?

Ruletka na żywo online jest pełnoprawnym odpowiednikiem popularnej rozrywki hazardowej w klasycznym zakładzie hazardowym. Z reguły mają różne stoły z ustalonymi limitami, więc gracze mają również możliwość dokonania wyboru w zależności od bankrolla. Należy jednak zauważyć, że minimalne limity są nieco zawyżone w kasynach online, ponieważ na utrzymanie studia przeznacza się wiele środków.

Czy można grać jeden na jednego z krupierem bez innych graczy?

W kasynie znajdują się prywatne stoły, na których możesz grać jeden na jednego z krupierem. To praktycznie oznacza, że ​​nikt nie powstrzyma Cię przed obstawianiem zakładów na Twoje szczęśliwe liczby przy stole do ruletki. Co więcej, krupier na żywo będzie całkowicie skoncentrowany na tobie. Ponadto granie przy stołach z prywatnymi krupierami na żywo jest znacznie szybsze.

Czy ruletka na żywo ma tryb demo?

W grze nie ma trybu darmowego z prawdziwymi krupierami. Odbywa się na żywo i za pieniądze, tak jak w prawdziwym kasynie. Gracze zbierają się przy stole i stawiają zakłady. Aby wypróbować ruletkę, możesz skorzystać ze standardowych gier sterowanych przez oprogramowanie. Zwykle mają tryb demo, który umożliwia grę z wirtualnymi żetonami.

Czy muszę pobierać i instalować osobne programy do gry w ruletkę na żywo?

Pobieranie poszczególnych programów nie jest konieczne. Wszystkie gry działają bezpośrednio w przeglądarce. Niektórzy programiści oferują specjalne wersje desktopowe i aplikacje na smartfony. Ładują się trochę szybciej, ale sam proces nie różni się od tego prezentowanego na stronie kasyna.